tayyar-isiksacan-konusmadan-gecmeyelim

Kim dedi O öldü, Erdal Çelik geri döndü.

Müzik dünyasının en iyi erkek vokallerinden biridir Erdal Çelik. Kazandığı onca müzik yarışmasına, imza attığı onca besteye, yorumladığı bir o kadar şarkıya rağmen müzik severler onu Emel Müftüoğlu ile yaptığı sahne çalışmalarından dolayı Emel – Erdal’ın Erdal’ı olarak tanır.

Erdal’ın nazarlardan uzak muhteşem bir evliliği ve bu evlilikten olan harika çocukları, yani düzgün bir aile yaşantısı nedeni ile magazin dünyasının bir adım ötesinde bir hayatı vardır.

Kimsenin aşında gözü olmayan, dedikoduyu sevmeyen, kimseye yaltaklanmayan, el öpmeyen Erdal ne yazık hep göz ardı edilmiştir. Yaptığı onca başarılı çalışma göz ardı edilmiştir. Dostluğumuz uzun yıllara dayanır.

Erdal’ın geçtiği o zor yolları bilirim, O’nun bu onurlu mücadelesine bizzat tanığım. Geçenlerde aradı biraz hoş sohbet ettik. Erdal Yeni bir albüm çıkarmış, adı “İSTİSNA” yani kendi gibi bir albüm yapmış.

Üzülerek söylüyorum ki müzik dünyasında Erdal kalitesinde yorumcu çok az. Yaptığı albümü dinledim yine aynı ses lezzeti, yine aynı müzik kalitesinde bir albüm çıkartmış Erdal. Dinledikçe dinlemek istedim doğrusu. Yeni dostlar kim dedi O öldü, Erdal Çelik geri döndü.

Kaynak: Tayyar Işıksacan – Konuşmadan Geçmeyelim
İnstagram: @isiksacanofficial

0

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.