michael kuyucu cri radyo

Son albümünü 1996 yılında yayınlanayan ve 21 yıl boyunca hiçbir yeni şarkı yapmayan Erdal Çelik, CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun konuğu oldu. Erdal, yeni teklisi “Ve Hayatımda” adlı şarkısının yanı sıra müzik kariyeri hakkında bilgiler verdiği programda albüm dünyasından çok uzun süre uzak kaldığını kabul ettiğini söyledi ve “bu yaparak sadece kendime değil müziksevere de haksızlık yaptım” dedi.

erdal çelik, michael kuyucu, cri türk

Erdal Çelik, “Ve Hayatımda” adlı şarkısını 2010 yılında ABD’De bulunduğu sırada ailesi ile yaptığı bir telefon konuşmasından sonra gerçekleştirdiği bir tren yolculuğunda yazdığını söyledi. Şarkısına Bodrum’da bir yaz klibi çeken Erdal Çelik, bu klipte oğlunun oynamasını istediğini ama zaman konuşunda şartların uymamasından dolayı bunu yapamadıklarını söyledi.

erdal çelik, cri türk, michael kuyucu

Kendi söz ve bestelerinden oluşan bir yeni albüm üzerinde çalıştığını söyleyen Erdal Çelik, albüm üretme konusunda biraz ağır kaldığını söyledi , müzik yapımcısı DMC’nin kendisini 8 yıldır beklediğini söyledi ve yapımcısına bu gösterdiği sabır için teşekkür etti.

Albüm yapmadığı bu 21 yıllık süre içinde Türkiye ve ABD’de sahne çalışmalarına devam ettiğini söyleyen Erdal Çelik, bir ara yaşadığı küskünlükten dolayı ABD’ne yerleşmeyi düşündüğünü ama ülkesinden uzak kalamadığı için bundan vazgeçtiğini söyledi.

Kaynak: http://www.michaelshow.com/11467/muzik/erdal-celik-21-yillik-suskunlugunu-nasil-bozdugunu-anlatti.html

0

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.