1 Aralık,2017 Ve Hayatımda | Erdal Çelik | Resmi Web Sitesi - Official Web Site
ve hayatımda

Ve Hayatımda

Band :
Title : Ve Hayatımda
Yayın tarihi : 1 Aralık 2017
Etiket :
Catalog ref. : Ve Hayatımda
Format : Digital Download

Hayatımıza girdiği 90’lı yıllardan bu yana, yorumu ve performansı ile özel erkek vokaller arasında yer alan Erdal Çelik, yirmibir yıl aradan sonra solo teklisi “Ve Hayatımda…” yı Aralık 2017 ilk günü  DMC etiketiyle yayımlıyor.

Son albümü “Canımın İstanbul Köşesi”ni 1996 yılında piyasaya çıkartan Erdal Çelik, kariyerine proje albümlerdeki yorumları ve aralıksız sahne performansları ile devam etti. Uzun bir süre yurtdışında da yaşan sanatçı, şarkılar da yazarak zengin bir repertuar oluşturdu.

Bu şarkılardan biri olan, söz ve beste Erdal Çelik’e düzenlemesi Selim Öztürk’e ait  “Ve Hayatımda…”nın kayıtları İstanbul Marşandiz Stüdyoları’nda yapıldı. “Ve Hayatımda…”yı Amerika’da yaşadığı  dönemde bir tren yolcuğunda yazan Erdal Çelik, bu şarkının kendisine yol arkadaşlığı yaptığını ve dinleyenleri için de yol arkadaşı olması istediğini dile getirdi.

İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Bodrum’da kamera karşısına geçen Erdal Çelik, dinamik tarzıyla da dikkat çekiyor. Bir çiftin Bodrum’un romantizminde yaşadıkları aşkı anlatan video klipte Erdal Çelik şarkının anlatıcısı olarak ruhunu yansıtıyor. Şarkının fotoğrafları ise “Ve Hayatımda…”nın video klip setinde yine İmre Haydaroğlu tarafından çekildi.

Erdal Çelik’in yeni teklisi “Ve Hayatımda…” DMC etiketiyle 01 Aralık 2017 cuma günü tüm dijital platformlar, radyolar ve müzik kanallarında.

Ve Hayatımda Sözleri

Ve hayatımda varsın.
İçimdeki baharsın.
O karanlık soğuk,o sessiz gecelerde
İçimde sen yanarsın.

Dünya değil umurumda,
Yoksan eğer yanımda.
Aşkın o sihirli ama ıssız ormanında
Yanlız kalınca anlarsın.

Unuturda beni belki hatırlamazsın.
Ben yok oldum acılarda beni bulamazsın.
Unuturda beni belki hatırlamazsın
Sen beni onca vardan yok sayamazsın.

Yaram düşündüğün kadar küçük değil
İçinde sen kanarsın.

Dünya değil umurumda
Yoksan eğer yanımda .
Aşkın o karanlık derin sularında boğulunca anlarsın.
Aşkın o karanlık derin sularında kaybolunca anlarsın.